Asset Publisher Asset Publisher

11 czerwca w Jasielu upamiętniono kurierów karpackich ZWZ i AK, oraz funkcjonariuszy MO i żołnierzy WOP poległych i zamordowanych podczas walk z oddziałami UPA.
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Hrendówka" po raz kolejny gościł dzieci z okolicznych szkół na Leśnym Dniu Dziecka.
12 czerwca 2012 roku odbył się finał jubileuszowego, XX TURNIEJU WIEDZY EKOLOGICZNEJ. Konkurs ten jak co roku zorganizował GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE przy współudziale UG w Rymanowie, Koła...
20 kwietnia Nadleśnictwo Rymanów, wspólnie z Zespołem Karpackich Parków Krajobrazowych, zorganizowało obchody Dnia Ziemi, na które zaproszono przedstawicieli okolicznych szkół.
Wreszcie wiosna! Na szkółce leśnej rozpoczęto wyjmowanie sadzonek, które posłużą do tegorocznych odnowień.
Tegoroczna zima nie rozpieszcza zwierzyny leśnej. Wysoka pokrywa śnieżna, sięgająca miejscami 80 cm oraz silne mrozy (do -30oC) sprawiają, że zdobycie pokarmu jest niezwykle trudne.

Asset Publisher Asset Publisher

Zapraszamy na wirtualny spacer Nadleśnictwa Rymanów.

Jesienią tego roku wykonane zostały zdjęcia sferyczne z ziemi  i z lotu ptaka prezentujące panoramy i miejsca warte zobaczenia na terenie naszego nadleśnictwa. Wyjątkowo udana pogoda pozwoliła nam w dwa dni przemierzyć blisko 400 km  pokonując  różnice wzniesień w przedziale od ok. 400 do 762 m n.p.m. Efekt wspólnej pracy przesyłamy od dziś w "eter"... Spacer dostępny na stronie: http://nadlesnictworymanow.fotomediaart.pl