Wydawca treści Wydawca treści

11 czerwca w Jasielu upamiętniono kurierów karpackich ZWZ i AK, oraz funkcjonariuszy MO i żołnierzy WOP poległych i zamordowanych podczas walk z oddziałami UPA.
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Hrendówka" po raz kolejny gościł dzieci z okolicznych szkół na Leśnym Dniu Dziecka.
12 czerwca 2012 roku odbył się finał jubileuszowego, XX TURNIEJU WIEDZY EKOLOGICZNEJ. Konkurs ten jak co roku zorganizował GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE przy współudziale UG w Rymanowie, Koła...
20 kwietnia Nadleśnictwo Rymanów, wspólnie z Zespołem Karpackich Parków Krajobrazowych, zorganizowało obchody Dnia Ziemi, na które zaproszono przedstawicieli okolicznych szkół.
Wreszcie wiosna! Na szkółce leśnej rozpoczęto wyjmowanie sadzonek, które posłużą do tegorocznych odnowień.
Tegoroczna zima nie rozpieszcza zwierzyny leśnej. Wysoka pokrywa śnieżna, sięgająca miejscami 80 cm oraz silne mrozy (do -30oC) sprawiają, że zdobycie pokarmu jest niezwykle trudne.

Lista aktualności Lista aktualności

# sadziMY las

Z inicjatywy Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej dokładamy zieloną cegiełkę do zwiększenia lesistości naszego otoczenia. 26 kwietnia br. sadzonki wyprodukowane w szkółkach leśnych Lasów Państwowych powędrują w Wasze ręce. Łącznie przekazanych zostanie około 100 tys. młodych drzewek. Od godz. 9 do wyczerpania zapasów w biurze Nadleśnictwa Rymanów przygotowaliśmy dla Was trzyletnie sadzonki jodel. SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!