Wydawca treści Wydawca treści

11 czerwca w Jasielu upamiętniono kurierów karpackich ZWZ i AK, oraz funkcjonariuszy MO i żołnierzy WOP poległych i zamordowanych podczas walk z oddziałami UPA.
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Hrendówka" po raz kolejny gościł dzieci z okolicznych szkół na Leśnym Dniu Dziecka.
12 czerwca 2012 roku odbył się finał jubileuszowego, XX TURNIEJU WIEDZY EKOLOGICZNEJ. Konkurs ten jak co roku zorganizował GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE przy współudziale UG w Rymanowie, Koła...
20 kwietnia Nadleśnictwo Rymanów, wspólnie z Zespołem Karpackich Parków Krajobrazowych, zorganizowało obchody Dnia Ziemi, na które zaproszono przedstawicieli okolicznych szkół.
Wreszcie wiosna! Na szkółce leśnej rozpoczęto wyjmowanie sadzonek, które posłużą do tegorocznych odnowień.
Tegoroczna zima nie rozpieszcza zwierzyny leśnej. Wysoka pokrywa śnieżna, sięgająca miejscami 80 cm oraz silne mrozy (do -30oC) sprawiają, że zdobycie pokarmu jest niezwykle trudne.

Lista aktualności Lista aktualności

zapraszamy do udziału w bezpłatnych kursach

Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB Odrzechowa w ramach realizowanego projektu "Polsko - Słowackie Centrum Turystyki Konnej" ogłasza nabór na 2 kursy: • Kurs rekreacji ruchowej ze specjalnością Jazda Konna • Kurs rekreacji ruchowej ze specjalnością Turystyka Jeździecka

Jednym z dziewięciu partnerów w tym transgranicznym projekcie jest Nadleśnictwo Rymanów, które w ramach swojego udziału planuje oznakowanie ok. 50 km szlaków konnych i oraz budowę i modernizację zagród popasowych.